fbpx
 

Pramogos

Pramoginiai šokiai

Pramoginių šokių pamokos skirtos norintiems šokti savo malonumui, tačiau visada sudaroma galimybė pradėti sportuoti ir siekti rezultatų varžybose. Pradedančiųjų grupės palaipsniui mokosi šokti lėtą valsą, tango, Vienos valsą, lėtą fokstrotą, kvikstepą, ritminį fokstrotą, sambą, cha-cha-cha, rumbą, pasodoblį, džaivą, svingą, salsą, Argentinos tango, bachatą. Grupės mokymo tempas parenkamas pagal bendrą grupės lygį, o jaučiantiems, kad gali mokytis daugiau ir greičiau, sudaromos galimybės prisijungti prie pažengusiųjų šokėjų grupių.

Individualios šokių pamokos

Individualios šokių pamokos skirtos visiems, norintiems asmeniškai su treneriu aptarti rūpimus klausimus, įsigilinti į asmenines klaidas bei jas ištaisyti, tobulėti ir mokytis greičiau, nei grupėje, ar tiesiog mokytis tik tuos šokius (o galbūt vieną šokį, pvz.: salsą), kurie labiausiai patinka.

Solo latino

Tai šokių pamokos skirtos norintiems šokti po vieną. Pamokų metu pagal Lietuvos sportinių šokių federacijos patvirtintą mokymo programą mokomės šokti cha-cha-cha, rumbą, džaivą, sambą, pagal Imperial society of teachers of dancing metodinius nurodymus mokomės šokti salsą, svingą, bei bachatą. Mokomų šokių sudėtingumas priklauso nuo grupės lygio.

Linijiniai šokiai

Linijinių šokių pamokos skirtos norintiems šokti po vieną. Pamokų metu mokomės šokti linijos (įvairių šokių stilių mišinį) šokius tiek pagal muzikos topų viršūnėse karaliaujančias dainas, tiek pagal nemirštančius praėjusių dešimtmečių hitus.

Pro / Am

Tai pamokos, norintiems išmokti daugiau ir tobulėti sparčiau. Pro/Am pamokų metu mokinys šoka poroje su treneriu profesionalu, kuris ne tik paaiškina, kaip atlikti vieną ar kitą judesį, bet ir leidžia pajausti profesionalaus šokio skonį. Pro/Am šokių pamokos populiarios visame pasaulyje, kadangi sudaro galimybes ne tik tobulėti savo malonumui, bet ir dalyvauti Pro/Am tipo varžybose, kurių metu varžosi vienodo lygio mokiniai, šokantys poroje su treneriais profesionalais.