fbpx
 

Vestuvės

Jaunųjų šokis

Jaunųjų šokiui parengti yra skirtos individualios pamokos, kurių metu treneriai parengia choreografiją, pagal Jūsų pasirinktą muziką. Jei sunku apsispręsti, kuri iš kelių patinkančių dainų geriau tiktų vestuvių šokiui – mes visuomet pasirengę Jums padėti, kiek tik reikės. Platesnę informaciją apie pamokas galite perskaityti šiame interviu su treneriais:

 

http://www.istariautaip.lt/sokiu-studija-danza-m-sokti-ismoksta-visi/

Pamokos vestuvėse

Pamokos vestuvių svečiams yra puikus būdas juos pralinksminti vakaro metu, ar užimti tuo metu, kol jaunieji dalyvauja fotosesijoje. Treneriai atvyksta į sutartą šventės vietą ir praveda trumpą nesudėtingo, tačiau linksmo šokio pamokėlę, kuri padeda „išjudinti“ svečius. Jei nežinote, kokį šokį norėtumėte mokytis – treneriai visuomet pasirengę Jums padėti. Pamoka vestuvėse taip pat gali tapti puikia staigmena – dovana jauniesiems.

Pasirodymai vestuvėse

Šokėjų pasirodymas vestuvių metu yra puikus šventės akcentas, leidžiantis ne tik pasigrožėti kokybiškai atliekamu šokiu, bet ir skatinantis pajudinti kojas patiems vestuvių svečiams. Šokėjų pasirodymas vestuvių metu taip pat gali tapti puikia dovana jauniesiems. Šokėjai atvyksta į šventės vietą sutartu laiku ir atlieka iš anksto suderintą šokių skaičių. Jums belieka grožėtis sporto ir meno sinteze Jūsų šventėje.

Pulko šokis

Matėte visus tuos šaunius vaizdelius internete, kuriuose jaunieji šoka kartu su pulku arba pulkas padaro staigmeną jauniesiems ir sušoka kvapą gniaužiantį šokį? Gražu, tiesa? Manote, tai įmanoma tik užsienyje? Anaiptol 🙂 Mes sakome – pas mus galite parengti ne tik tokį, bet ir geresnį šokį.

Piršlio polka

Sutikus piršliauti vestuvėse pečius užgriūva galybė malonių rūpesčių, tad dažnai vienas būtinų piršlių atributų, vadinamoji piršlio polka, nukeliauja į antrą planą. Mes siūlome dėl to nesijaudinti. Šokių studijoje „DANZA M“ piršlio polką galite išmokti vos per keletą pamokų, be to, Jums nebūtina šokti polką. Gal norite vestuvių svečius nustebinti smagiu svingu ar unikaliu šokiu, parengtu pagal Jūsų pasirinktą muziką? Šaunu! Kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime.

Bernvakaris / mergvakaris

Neatsiejama pasirengimo vestuvėms dalis – bernvakaris ir mergvakaris. Šokių pamoka vakarėlio metu yra puikus būdas ne tik pasilinksminti, bet ir „įsivažiuoti“ į šventinį vakarą. Jūs galite kviesti trenerius atvykti į Jūsų šventės vietą arba smagiai pasilinksminti pamokos metu mūsų salėje.